Kontakt

KA11 Sp. z o.o.

64-965 Okonek
tel 67 253 15 56
tel 67 266 96 33
fax 67 265 80 94
okonek@ka11.pl
NIP 767-170-00-82
REGON 360510340
Bank Spółdzielczy Lipka
52 8943 0004 0012 0610 2000 0010

Dział Obsługi Klienta

Dyrektor handlowy - Anna Szybska 516 155 173 a.szybska@ka11.pl
Iwona Łopińska 723 807 222 okonek@ka11.pl
Magdalena Kwiatkowska 609 997 111 m.kwiatkowska@ka11.pl                                    
Miranda Draber 721 582 111 m.draber@ka.pl
Sylwia Sygnowska 663 019 606 s.sygnowska@ka11.pl

 

Dyrektor marketingu - Joanna Jabłońska 693 542 999 j.jablonska@ka11.pl
Dyrektor sprzedaży - materiały budowlane - Krzysztof Trębski 665 096 006 k.trebski@ka11.pl
Dyrektor sprzedaży - materiały wykończeniowe - Janusz Kaczmarczyk 669 080 099 j.kaczmarczyk@ka11.pl
 
 
 

STRUKTURA ORGANIZACYJNA

„KA 11” SP Z O.O.

 

DYREKTOR HANDLOWY 

ANNA SZYBSKA

tel. 67 266 96 33

kom. 516 155 173

a.szybska@ka11.pl

 

 

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

MAGDALENA KWIATKOWSKA

tel. 67 266 96 33

kom. 609 997 111

m.kwiatkowska@ka11.pl

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

IWONA ŁOPIŃSKA

kom. 723 807 222

okonek@ka11.pl

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

MIRANDA DRABER

kom. 721 582 111

m.draber@ka11.pl

 

DYREKTOR MARKETINGU

JOANNA JABŁOŃSKA

kom. 693 542 999

j.jablonska@ka11.pl

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

SYLWIA SYGNOWSKA

kom. 663 019 606

s.sygnowska@ka11.pl

 

 

     WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE

     WOJ. POMORSKIE

DYREKTOR SPRZEDAŻY - MATERIAŁY BUDOWLANE

KRZYSZTOF TRĘBSKI

kom. 665 096 006

k.trebski@ka11.pl

 

     

     WOJ. WIELKOPOLSKIE

     WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE

     WOJ. KUJAWSKO - POMORSKIE

DYREKTOR SPRZEDAŻY - MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE

JANUSZ KACZMARCZYK

kom. 669 080 099

j.kaczmarczyk@ka11.pl

 

 

     

     WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE

     WOJ. KUJAWSKO - POMORSKIE

     WOJ. POMORSKIE

KIEROWNIK DZIAŁU NALEŻNOŚCI

AGNIESZKA MIKITA

kom. 885 391 000

naleznosci@ka11.pl

 

 

 

DYREKTOR FINANSOWY

AGNIESZKA ŁOCHOCKA

kom. 695 187 999

a.lochocka@ka11.pl